W ostatnim czasie ministranci z naszej parafii wzięli udział w Wiosennym Turnieju Piłkarskim Ministrantów diecezji Warszawsko-Praskiej.
Gratulujemy członkom LSO zajęcia:
1) w grupie STARSZEJ 8 miejsca na 12
2) w grupie MŁODSZEJ 10 miejsca na 20



W ostatnim czasie ministranci z naszej parafii wzięli udział w Wiosennym Turnieju Piłkarskim Ministrantów diecezji Warszawsko-Praskiej.
Gratulujemy członkom LSO zajęcia:
1) w grupie STARSZEJ 8 miejsca na 12
2) w grupie MŁODSZEJ 10 miejsca na 20


