W przyszłą niedzielę, 10 maja o godz. 10:00, dzieci z naszej parafii po raz pierwszy będą w pełni uczestniczyć w Eucharystii, przyjmując Pierwszą Komunię Świętą.
To wyjątkowy moment spotkania z Jezusem w prostocie dziecięcej wiary. Dzień, który pozostaje w sercu na całe życie.
Z uwagi na dużą grupę dzieci prosimy, aby w uroczystości uczestniczyli przede wszystkim najbliżsi.
Otoczmy te dzieci modlitwą, aby ich przyjaźń z Chrystusem rosła i dojrzewała każdego dnia.